آگهی رایگان

راهنمای سایت | آگهی رایگان

به هیچ عنوان پیش از دریافت کالا هزینه‌ای پرداخت نکنید.

از کسانی خرید کنید که امکان ملاقات حضوری با آنها پیش از انجام معامله وجود داشته باشد.

برای معامله حتما کالا را از نزدیک ببینید و کالای مورد نظر را بررسی و از صحت سالم بودن آن اطمینان کامل حاصل نمایید.

در صورت امکان سعی کنید کالای مورد نظری که قصد خرید آن را دارید از شهر محل سکونت خود خریداری نمایید تا بتوانید کالا را از نزدیک ببینید.

در خرید پستی، شما پیش از اطمینان از صحت کالا هزینه را پرداخت کرده‌اید که این مورد خالی از ریسک نیست و ما انجام آن را به هیچ عنوان توصیه نمی‌کنیم.

برای خرید لوازم برقی در صورت امکان از فروشنده درخواست کنید تا دستگاه را برای شما روشن و تست نماید.

در مورد برخی کالاها بهتر است درخواست فاکتور خرید و احیاناً بسته‌بندی اولیه را از فروشنده داشته باشید.

در صورت امکان، پس از خرید کالا رسید کتبی معتبر از فروشنده دریافت کنید.

اگر فروشنده اطلاعات شخصی یا اطلاعات حساب بانکی خود را ارائه کرد،‌ دلیل کافی برای اعتماد شما به ایشان نیست؛ ممکن است اطلاعات شخص دیگری مورد سوء‌استفاده قرار گرفته باشد.

بهتر است قبل از تحویل کالا یا خودروی خود در ازای چک‌های رمزدار بانکی، با مراجعه به بانک مربوط از اصالت آن اطمینان حاصل کنید.

بهتر است معاملات خود را به صورت نقدی انجام دهید.چک و سفته ممکن است نقد نشود.

فروشنده یا خریداری که بی‌دلیل و به طرزی مشکوک اطلاعات حساب بانکی شما را می‌پرسد.

قیمت و شرایط ارائه شده بیش از حد عالی به نظر می‌رسد.

می‌خواهید مبلغ قابل توجهی به کسی که نمی‌شناسید، بپردازید سعی کنید در محلی امن مانند پایگاه‌های پلیس یا شعب بانک‌ها قرار بگذارید.

برای حذف آگهی‌هایی که با شمارهٔ موبایل یا ایمیل شما ثبت شده است به صفحهٔ تماس با ما مراجعه و شماره موبایل یا ایمیل را برای ما ارسال فرمایید و یا در صفحه آگهی فرم گزارش تخلف را برای ما ارسال نمایید. همچنین در صورت ایجاد مزاحمت برای شما، می‌توانید با مراجعه به سایت پلیس فتا به آدرس http://www.cyberpolice.ir از اطلاعات تماس پلیس فتای محل سکونت خود آگاه شوید و موضوع را از آن طریق پیگیری کنید.

در فیت کا کاربران مستقیماً با هم تماس می‌گیرند و هیچ واسطه‌ای در این میان وجود ندارد، پس دقت فرمایید که در خرید و فروشِ شما فیت کا هیچ دخالتی ندارد و کاربران باید خودشان جنبه‌های مختلف امنیتی را در نظر بگیرند.

برای ثبت آگهی در فیت کا ابتدا باید در سایت ثبت نام نمایید (ایمیلی حاوی رمز عبور برای شما ارسال خواهد شد) و بعد از ثبت نام وارد حساب کاربری خود شده و  بر روی   کلیک نمایید  و دسته آگهی خود را انتخاب نمایید و اطلاعت مربوط به آگهی خود را تایپ نمایید و در آخر آگهی تان را برای ما ارسال فرمایید.

فراموش نکنید پیش از هر چیز یک آدرس ایمیل و یک شماره تلفن برای ارسال آگهی ضروری است. شما می‌توانید برای کالا یا خدمات‌تان عکسی نیز انتخاب کنید.

به این ترتیب کاربران فیت کا به آسانی آگهی‌ شما را خواهند دید و بر اساس محل آگهی  شما را راحت‌تر خواهند یافت.

برای ویرایش آگهی ابتدا وارد صفحه آگهی های من شده (در این صفحه لیستی از آگهی های خود را مشاهده می کنید) و بعد بروی آیکون  کلیلک کرده و آگهی خود را ویرایش می نمایید.و برای حذف کردن اگهی در همان صفحه آگهی های من بر روی آیکون  کلیک کرده و آگهی خود را حذف می نمایید.و برای غیر فعال نمودن آگهی  در همان صفحه آگهی های من بر روی آیکون  کلیک کرده و آگهی خود را فعال یا غیر فعال می نمایید.